Зоомагазин Леопольд

Зеленський і Табурець говорять про фонтани. Хто витрачав на них гроші на Черкащині?

Фонтан у Золотоноші

Фото Золотоніський фаховий коледж ветеринарної медицини

Увечері 20 липня президент Володимир Зеленський відреагував на скандали з видатками з бюджетів. Зокрема, голова країни наголосив, що під час війни недоречними є ремонти фонтанів.

Уже сьогодні, 21 липня, зранку очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець закликав голів громад області враховувати пріоритетні напрямки під час використання бюджетних коштів. Табурець навів приклад про “великий LED-екран для середмістя”, ймовірно, з матеріалу “18000” про Золотоношу. І також услід за президентом згадав фонтани.

“18000” проаналізував закупівлі з утримання, ремонту та обслуговування фонтанів у Черкаській області протягом цього року.

Таких закупівель виявилось небагато. Виокремлюємо ті, що дорожче ста тисяч гривень.

Золотоніська міська рада. Капітальний ремонт зони відпочинку “Фонтани” у центрі маста – 848 тисяч гривень. У договорі перелік послуг не вказано.

Христинівська міська рада. Технічне обслуговування фонтану на площі Соборній в місті – 242 тисячі гривень. За ці кошти підрядник розконсервовує фонтан після зими, доглядає його та врешті закриває на зиму.

18000 і Хамаза збирають 2 мільйони на ЗСУ. Ваш донат допоможе “Знайти і знищити ворога”. Монобанка – ТУТ

Канівська міська рада. Поточний ремонт фонтану по вул. Героїв Дніпра – 189 тисяч гривень. Послуги аналогічні до Христинівки.

Смілянська міська рада. Утримання міського фонтану та розподілення води – 171 тисяч гривень.

Як писав “18000”, міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко написав заяву про відставку. Він пояснив, що так вчинив через “хвилю непорозуміння щодо важливості культури під час війни”.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі
3 Коментарі
  1. А хіба треба далеко ходити і комусь звонити-в Київі на ВДНГ здоровенний працюючий за рахунок бюджету фонтан.І десяток забігайлівок з алкоголем,а гучність музики просто рве вуші.Дороги з свіжим асфальтом,а на них десятки тисяч новесеньких авто преміум-класу.Зовсім інше життя,що аж не йде в порівняння з життям в провінції…

  2. Дерибан бюджету продовжується на 10 му році війни і таких страшних жертв українців…. Неможливо здолати окупанта під керівництвом зрадників і злочинців, коли вже ці прописані істини усвідомить наш інфантильний нарід тєрпіл і пристосуванців….

  3. Дерибан бюджету продовжується на 10 му році війни і таких страшних жертв українців…. Неможливо здолати окупанта під керівництвом зрадників і злочинців, коли вже ці прописані істини нарешті усвідомить цей нарід тєрпіл і пристосуванців,який кров’ю платить за 32літній розграбунку власної країни….

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *