Зоомагазин Леопольд

Приватбанк нагородить за інформацію про грабіжника-невдаху

ПриватБанк оголосив про виплату гарантованої винагороди в розмірі 50 000 грн за будь-яку інформацію, що допоможе затримати злочинця, який намагався пограбувати відділення банку в Смілі.

Про це пише “Економіка сьогодення” з посиланням на слова PR-менеджер ПриватБанку Наталії Макаренко.

За даними служби безпеки банку, 20 вересня вранці невідомий молодий чоловік зайшов до відділення ПриватБанку в Смілі і представився співробітником компанії по обслуговуванню банківської техніки. Опісля спробував проникнути в приміщення касового вузла під приводом заміни техніки для перевірки автентичності купюр. Після відмови у вільному доступі до каси, грабіжник став погрожував касиру предметом, що нагадує зброю. Однак спроба заволодіти грошима завершилася фіаско: касир встигла непомітно натиснути кнопку виклику охорони, що змусило грабіжника бігти.

Прибулим групі охоронної компанії і поліції, на жаль, затримати злочинця на “гарячому” не вдалося. За фактом спроби пограбування відділення банку ведеться слідство. Служба безпеки банку зазначає, що за будь-яку інформацію про особу злочинця, яка допоможе якнайшвидше розкрити злочин, буде виплачено винагороду в розмірі 50 000 гривень.

Передати інформацію в банк можна за телефонами (067) 565-12-34, електронною поштою dezhurka@pbank.com.ua, а також будь-яким іншим зручним способом. Анонімність гарантується.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *