“Про перебудову говорити зарано”, – архітектор про ескіз Будинку торгівлі

У соцмережі уже кілька днів обговорюють ескіз імовірної перебудови черкаського Будинку торгівлі. Дискусія виникла після того, як із однієї з центральних споруд міста почали демонтувати рекламу.

Як розповів у коментарі кореспонденту “18000” член архітектурно-містобудівної ради Микола Упир, нині рада розглядає лише ескізні наміри власника будівлі. А от говорити про проект або подальшу перебудову поки що зарано.

Із Фейсбуку Федора Балаби

– Оприлюднений у мережі ескіз – це лише наміри. За роки існування Будинку торгівлі цей ескіз уже був не один. Зрозуміло одне: за 40 років існування і морально, і фізично будівля застаріла. Конструкція – на межі фізичних можливостей, а те, що місто вона не прикрашає, хіба що сліпий не бачить, – говорить Микола Упир.

Були й інші варіанти архітектурного вирішення

Водночас, за його словами, подальша перебудова Будинку торгівлі насамперед залежить від власників. Адже потребує фінансових витрат. Окрім того, питання перебудови ще розглядатимуть у профільному департаменті мерії.

Редакція нашого видання також намагалася сконтактувати із архітектором проекту у телефонному режимі, проте за три дні цього так і не вдалося.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *