Про смерть дізналася від рідних його друзів. Мати шукає інформацію про загибель сина

Черкащанка Ірина Драник шукає свідків загибелі свого сина Артема. Інцидент стався у неділю, 5 квітня, на перехресті вулиць Шевченка – Чехова, близько шостої години вечора.

За словами жінки, її Артем був здоровим хлопцем. Після смерті на ньому виявили лише одне садно. Від чого помер Артем – донині невідомо.

– Буквально за годину до того, як він помер, з ним говорила бабуся. Він був із друзями і казав, що все гаразд, сміявся, був у гарному настрої. Що сталося потім – незрозуміло, – говорить пані Ірина.

Згодом телефон Артема був вимкнений. Та вона не одразу почала бити на сполох, гадаючи, що в нього просто розрядився смартфон.

Зрештою про смерть сина вона дізналася від матері одного з друзів. Самі ж друзі, з якими мав був в цей Артем, сказали, що востаннє його бачили лише в суботу.

Черкащанка обурюється, що про трагедію їй не повідомили ані в поліції, ані у швидкій. Коли тіло Артема виявили правоохоронці, телефона з ним уже не було. Втім Ірина сумнівається, що на нього могли позаритися крадії – адже це був бюджетний смартфон.

– На жаль, там таке місце, що камерами не проглядається. Але може хтось у цей час проходив повз, або в когось на машині камера стоїть і зафіксувала. Я буду вдячна за будь-яку інформацію, – додає мама Артема Ірина Драник.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Віктор Євпак
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.