Продовжують ліквідовувати пориви: у мерії розповіли про готовність до опалювального сезону

У Черкасах задля успішного початку опалювального сезону продовжують усувати пориви на мережах, виявлені під час гідравлічних випробувань. 

Про це повідомляють на сайті Черкаської міської ради.

За інформацією департаменту житлово-комунального комплексу, Черкаська ТЕЦ на сьогодні обслуговує 789 будинків, ще 476 –  КПТМ “Черкаситеплокомуненерго”. За період випробувань на мережах ТЕЦ було виявлено 119 поривів, 112 із яких вже ліквідували. На мережах “Черкаситеплокомуненерго” виявили 193 аварійні ситуації, із яких усунули – 136.

Готові до включення тепла майже в усіх школах та садочках. Пошкодження мереж після обстеження виявили в дошкільному навчальному закладі №2 та загальноосвітній школі №15. Відремонтувати мережі доручили керівництву департаменту освіти та гуманітарної політики.

Додамо, як зазначають на сторінці Черкаської ТЕЦ, нині завершено ремонт магістральної тепломережі №3, яка забезпечує тепловою енергією частину району Хімселища. У  частині будинків цього району відновлено гаряче водопостачання.

Також завершено ремонтні роботи на магістралі №6, яка проходить по проспекту Хіміків. У будинках відновлене гаряче водопостачання, за винятком тих місць, де є пошкодження на мережі, що перебуває на балансі КПТМ “Черкаситеплокомуненерго”.

Водночас завершуються роботи з ліквідації поривів на магістральній мережі №7, що проходить по вулиці Самійла Кішки. Нині там фахівці замінюють 30 метрів трубопроводу діаметром 325 мм. Роботи планують завершити завтра, 25 вересня.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини