Програма із обміну ламп розжарювання добігає кінця

У відділеннях “Укрпошти” продовжать міняти лампи розжарювання на енергоощадливі. На сьогодні для обміну доступно сім мільйонів. Проте ініціатива перебуває на завершальному етапі.

Про це інформують у пресслужбі Черкаської ОДА.

Запроваджена програма з обміну ламп розжарювання продовжує діяти. Громадяни ще мають можливість замінити старі джерела освітлення вдома.

Також діють особливі умови для пенсіонерів, які раніше вже скористалися обміном. Вони мають можливість отримати додатково до п’яти LED-ламп, пред’явивши пенсійне посвідчення, паспорт та РНОКПП.

Лампи можна отримати у відділеннях поштового зв’язку “Укрпошти”, в обласних центрах, містах та селах.

У разі закінчення ламп або вичерпання запасів ламп потрібного типу цоколя, радять звернутися до іншого відділення “Укрпошти”.

Програма з обміну ламп розжарювання на енергоощадні LED-лампи наближається до завершення.

Нагадаємо, у грудні минулого року у сільських відділеннях Черкащини видали 60 тисяч ламп

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
3 Коментарі
  1. 100 разів була в укрпоштах і в центрі міста і Черкаси і відповідь одна:для пенсіонерів додаткові лампи невидаєм бо їх немає.запитую а коли будуть відповідь:не знаєм.приїздіть до нас кожного дня може й будуть..ось так…

    1. В Києві так само.

  2. У Києві в відділеннях Укрпошти лампочок для обміну пенсіонерам вже не було на другий день від початку обміну (5 січня). Де вони ділися? Розікрали? Корупція? В Укрпошті пояснити не можуть. Чи не хочуть. Телефонів у відділеннях для контактів немає. Тай у керівництва теж. Що за ганебна організація роботи державного підприємства?!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *