Прокуратура оскаржить вирок, яким суд звільнив засудженого за смертельні побої під клубом

Прокуратура Черкаської області оскаржуватиме вирок судді Соснівського райсуду Юрія Рябухи, який задовільнив заяву Іллі Новікова та його захисників про повторний розгляд справи.

Про це повідомила прес-секретар прокуратури області Світлана Андрейченко.

За її словами, наразі прокуратура готує апеляцію.

Нагадаємо, суддя Черкаського суду переглянув вирок, не переглядаючи справу. В своєму вироці суддя дійшов до висновку, що слідчі неправильно кваліфікували статтю, за якою обвинувачували Новікова. На думку Рябухи, в діях підсудного вбачається вбивство з необережності, а не нанесення тяжких тілесних ушкоджень. Саме така кваліфікація дозволяє Новікову отримати умовний термін.

Відповідно до зачитаного рішення, суддя Соснівського районного суду не вбачає нововиялених обставин, але й не погоджується кваліфікацією, визначеною верховною інстанцією.

Ця судова справа тягнеться з 2016 року. Інцидент стався під одним з місцевих розважальних закладів. Між молодими чоловіками стався конфлікт, який Новіков розв’язав за допомогою декількох ударів. Для Бондаренка ця подія стала фатальною. Від травм, спричених внаслідок бійки 15 жовтня 2016 року, він помер у Третій міській лікарні, не приходячи до тями.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.