Прокуратура перевіряє закупівлю мийних засобів та дезінфекції для дитячих садочків за 2 мільйони

Прокуратура перевіряє законність закупівлі мийних засобів для дошкільних закладів міста, про які написало видання 18000.

“Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється перевірка закупівлі Департаментом освіти і гуманітарної політики за допороговою процедурою технічного обладнання, дезінфекційних та мийних засобів для дошкільних навчальних закладів  на предмет законності та наявності підстав для вжиття заходів з представництва інтересів держави в суді”, – йдеться в повідомленні прокуратури.

Крім того, прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, в ході досудового розслідування якого перевіряється факт розтрати бюджетних коштів, виділених на закупівлю мийних засобів для дошкільних навчальних закладів.

Як писав 18000, черкаські освітяни без тендеру злили 2 мільйони на дезінфекцію, мийні засоби та півтисячі швабр.

Протягом одного дня 6 грудня департамент освіти і гуманітарної політики міської ради уклав 11 прямих угод із товариством «Фортунат» на загальну суму 2,18 мільйони гривень. У дитячі садочки міста будуть придбані дезінфекційні засоби, крем для рук, мийні засоби тощо.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *