Прокуратура відкрила кримінальне провадження на екс-патрульного, який не подав декларацію при звільненні

Прокуратура відкрила кримінальне провадження на інспектора патрульної поліції, який при звільненні зі служби в органах умисно не подав декларацію.

Про це інформують у прес-службі прокуратури Черкаської області.

Ці дії є порушенням вимог Закону України «Про запобігання корупції». У подальшому, незважаючи на отримане від НАЗК відповідне повідомлення,  умисно не подав зазначену декларацію у передбачений законодавством строк.

Проведення досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні доручено слідчим територіального управління Державного бюро розслідувань.

Наразі процесуальним керівником прокуратури Черкаської області надано низку вказівок, спрямованих на встановлення фактичних обставин події, вживаються заходи щодо забезпечення прийняття законного й неупередженого процесуального рішення.

Довідково: за вчинене кримінальне правопорушення особі загрожує покарання у вигляді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини