Прокуратура вимагає визнати незаконною приватизацію дитячого оздоровчого комплексу у Благодатному

Прокуратура через суд вимагає визнати недійсним договір купівлі-продажу дитячого оздоровчого комплексу, розташованого в селі Благодатне Золотоніського району.

Про це повідомили у пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Прокуратура встановила, що приватизація вказаного комплексу разом з землею рекреаційного призначення, площа якої майже 9 га, відбулася з порушенням вимог законодавства.

Процедура приватизації оздоровчого закладу пройшла без погодження з центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері оздоровлення та відпочинку дітей.

Крім того, основні види діяльності товариства, що придбало дитячий оздоровчий комплекс, не стосуються сфери охорони здоров’я та надання соціальної допомоги.

Нині господарський суд відкрив провадження за позовною заявою прокурора щодо визнання недійсним договору купівлі – продажу та повернення майна в державну власність.

Читайте також: Київське товариство сплатить до бюджету Черкаської області понад 130 тисяч гривень.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”.

 

 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *