Прокурори замовляють прибирання снігу у фігуранта їхньої кримінальної справи

Черкаська обласна прокуратура замовила послуги із прибирання снігу у товариства “Транс-логістік Буд”.

Відповідна угода опублікована на порталі Dozorro.

Підрядник має прибрати сніг на території прокуратури за 30 тисяч гривень.

Товариство “ТРАНС-ЛОГІСТИК БУД” належить Дмитру та Ігорю Хоменкам, а також Євгену Корольову.

Дмитро Хоменко є засновником підприємств, які фігурують у кримінальних справах поліції, прокуратури та СБУ.

Він власник і директор БТК-ЛАД. БТК-ЛАД є виконавцем оскандаленого ремонту спортзалу в школі №5. Фірма, отримавши аванс у 500 тисяч гривень, роботи не виконала. Поліція відкрила кримінальну справу у листопаді 2018 року. Згідно з матеріалами досудового слідства, підприємство не мало необхідної для таких робіт ліцензії, про що не повідомило керівництво навчального закладу.

Зокрема на початку 2020-го року у ході розслідування цієї справи прокурор місцевої прокуратури Іван Коломієць клопотав про надання тимчасового доступу до документації “Транс Логістик-Буд”, щоб з’ясувати, чи постачало це підприємство будівельні матеріали для БТК-ЛАД. Суд задовольнив клопотання. Опісля засідання в цій справі не відбувалися.

Дмитро Хоменко є засновником, а Ігор Хоменко – директором БТК-ЛАД ПЛЮС. Дії фірми розслідує Служба безпеки України та Національна поліція. Йдеться про будівництво обласного центру екстреної допомоги на вулиці Корольова. Директор підрядника та колишній посадовець адміністрації, який підписував договір, отримали підозри від СБУ.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.