Проєкт із підтримки переселенців буде реалізовано в Черкаській області

Черкаська агенція регіонального розвитку отримала грантове фінансування від Програми розвитку ООН для реалізації проєкту з підтримки переселенців у Черкаській області.

Проєкт під назвою «Забезпечення потреб вразливих категорій населення в умовах воєнних дій та раннього повоєнного періоду» передбачає закупівлю продуктів харчування, текстильних виробів, засобів гігієни тощо та передачу цих товарів для внутрішньо переміщених осіб, які полишили свої домівки у понівечених війною громадах України.

Сума гранту становить близько 787 тис. грн.

Партнером проєкту є Черкаський обласний центр соціальних служб, який допоможе збирати нагальні потреби переселенців у громадах Черкаської області.

Наразі для реалізації проєкту оголошено шість конкурсів на закупівлю товарів для переселенців. Агенція запрошує бізнес подавати свої пропозиції до співпраці.

Усю інформацію про конкурси можна знайти тут:

Конкурси організовано командою проєкту «Забезпечення потреб вразливих категорій населення в умовах воєнних дій та раннього повоєнного періоду», який впроваджується Черкаською агенцією регіонального розвитку за сприяння ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.