Радник Бондаренка каже, що Черкасам аеропорт непотрібний

Радник міського голови Черкас Леонід Даценко вважає, що черкаський аеропорт нині лише “підгодовує” деяких чиновників і є нерентабельним.

Відповідну публікацію він опублікував на своїй сторінці в фейсбуці.

За словами Леоніда Даценка, черкаський аеропорт непотрібний, доки не зросте попит на перельоти настільки, що столичні аеропорти не справлятимуться.

“…Як вже зрозуміло, ані держава, ні великий бізнес не зацікавлені у його (аеропорті – ред.) відбудові. Адже немає перевантаженого трафіку, з яким би не справились потужності “Борисполя” та “Жулян”. Це треба чесно визнати. І відштовхуючись від цієї аксіоми, владі треба приймати непопулярні рішення, аж до закриття проєкту “черкаський аеропорт”, що тягнувся останні три десятиліття і викачував із місцевих бюджетів кошти на “утримання”, – написав Леонід Даценко.

Він аргументує свою позицію тим, що аеропорт, це не лише диспетчерська, злітна смуга та літаки. Це масштабна інфраструктура, яка включає в себе дочірні заклади та об’єкти. Даценко нагадав, що поки жодні переговори щодо аеропорту не дали результату, оскільки наш проєкт є нерентабельним.

“Тому не варто дурити себе, адже єдині, кому цей аеропорт справді вигідний сьогодні, – це чиновники, що “харчуються” виділеними на нього коштами, і цю практику рано чи пізно доведеться припинити”, – додав Даценко.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що Украерорух ліквідував диспетчерську службу в Черкаському аеропорту. Відновити її можуть у разі сертифікації аеродрому.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

1 Коментар

  1. В загалі він правий. Поки що потреби нема. Хіба що Китайцям продати.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.