Реанімовані комунальники з Черкас просять 15 млн гривень, щоб переробляти невідомі відходи

13 березня на сайті Черкаської міської ради з’явився проєкт рішення, яким передбачено збільшення об’ємів фінансування місцевого комунального підприємства “Екологія” на понад 15 млн гривень. Гроші комунальникам потрібні для переробки відходів, яких саме – невідомо.

Відповідний проєкт рішення розміщено на сайті Черкаської міської ради. 

Документом передбачається внесення змін до програми  розвитку і утримання житлово-комунального господарства міста Черкаси на 2022-2026 роки, зокрема у частині збільшення видатків на збір, переробка та утилізацію відходів. Ці кошти мають бути спрямовані на забезпечення господарської діяльності КП “Екологія”, яка і займатиметься переробкою та утилізацією відходів. 

Комунальники просять збільшити видатки із запланованих 4,5 млн гривень до 20 млн гривень. Паралельно з цим передбачається, що зросте і  об’єм перероблених відходів з 25 тисяч кубічних метрів до 60 тисяч кубічних метрів. Разом з тим, зазначаємо, що у документі відсутня інформація про те, які саме відходи у такій кількості планується переробляти.

Ціна переробки одного кубічного метру у розрахунку із витрачених коштів у 2022 році та тих, що планується витратити у 2023 також зросте з 166 гривень за кубічний метр до 333 гривень за кубічний метр. 

За збільшення фінансування комунального підприємства мають проголосувати депутати Черкаської міської ради, після чого потрібно буде також внести зміни до бюджету Черкас на поточний рік, у якому передбачити необхідні кошти. 

Протягом багатьох років КП “Екологія” фактично не функціонувало, а його територія певний час слугувала місцем складування відходів деревини, яка збиралася в межах дії договору між Черкаською міською радою та товариством “Нова якість”, допоки останнє займалося прибирання негабаритного сміття у місті.  

Після місцевих виборів КП “Екологія” очолив прихильник міського голови та його однопартієць під час останніх місцевих виборів Юрій Єфремов. 

До 2020 року та потрапляння у список партії “За майбутнє” Єфремов мав політичний досвід участі у нині забороненій проросійській партії “Опозиційний блок”. У 2022 році на підприємство, очолюване Єфремовим було придбано коштовну комунальну техніку, зокрема подрібнювач. 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *