Рецидивіст, який вбив свого роботодавця через картковий борг, отримав 15 років

Смілянський міськрайонний суд 20 травня виніс вирок у справі вбивства місцевого жителя, що сталось у листопаді 2019 року.

Тіло жертви з значною кількістю пошкоджень виявили у власному домоволодінні. Про вбивство повідомили його матір та ще один потерпілий.

Як встановило слідство, злочин міг статись через картковий борг. Підсудним виявився раніше неодноразово засуджений, який напередодні працював у жертви, виконуючи йому ремонтні роботи, зокрема, перекривав дах. Крім того, вони неодноразово грали в карти й підсудний розповідав допитаним свідкам про те, що у нього виник борг перед жертвою і він має намір відігратись. Утім, замість цього чоловік скоїв вбивство, а знаряддям для цього став молоток.

Окрім вбитого, постраждалим також виявився його квартирант, якого засуджений також поранив молотком і зв’язав.

У домоволодінні жертви засуджений не виявив особливих матеріальних цінностей, а лише пляшку алкогольного напою та дрібні ювелірні вироби загальною вартістю трохи більше чотирьох тисяч гривень.

Засуджений не визнав своєї провини та не став давати жодних показів. Однак, його провина була доведена результатами експертизи та показами свідків.

Вивчивши матеріали справи, суд покарав чоловіка за вбивство до 15 років позбавлення волі. Вирок може бути оскаржений в апеляційній інстанцій, втім до цього часу засуджений все одно перебуватиме за ґратами.

Хочеш читати ще більше судових матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE

 

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.