Реконструкції парків, будиночки “Матері та дитини”, майданчики для вигулу собак, – у «Дирекції парків» розповіли про плани на цей рік

Реконструювати Юність, оновити доріжки в Долині троянд, зробити проект вхідної групи в Дитячий парк та придбати техніку.

Заступник директора КП «Дирекція парків» Андрій Куча у програмі «Тема дня» на UA: Черкаси розповів, які зміни чекають на черкаські парки та сквери цього року.

– У пріоритеті – завершити ті проекти, над якими ми почали роботу у минулі роки. Закрити проект по скверу Юність. Тієї суми, яка була необхідна ще 1,5 роки тому у 8,2 мільйони гривень недостатньо. Очевидно, що вона значно зросте, – говорить Андрій Куча. – Окрім того, плануємо зробити реконструкцію доріжок у Долині троянд та виготовити проект загальної реконструкції скверу. Ми вже маємо ідеї, але перед їх втіленням проведемо обговорення, аби черкасці внесли свої пропозиції.

Окрім того планується реалізація проекту скверу Чорновола, виготовлення проекту реконструкції скверу за ОДА.

– Щодо скверу за облрадою, то на мій погляд, він потребує змін. Там ще старі радянські світильники, клумби не обладнані системою поливу. Ми будемо звертатися із пропозицією до обласної ради, аби у співфінансуванні провести роботи, – говорить Андрій Куча.

В пріоритеті – реконструкція освітлення, адже це насамперед безпека містян. Цього року проведемо відповідні роботи у частині скверів та парків. Також у планах облаштування майданчику для вигулу собак у Сосновому бору та парку Хіміків.

Окрмі того «Дирекція парків» планує встановити три будиночки «Матері та дитини». Зокрема у Сосновому бору, Долині троянд та парку Хіміків.

Потребу підприємство має й у техніці. Адже 1 трактора та причепа надто мало для виконання тих обсягів робіт, які покладено на КП.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *