Ремонт злітної смуги черкаського аеропорту перевіряє державна експертиза

Голова Черкаської ОДА Роман Бондар розповів про стан справ навколо ремонту “Аеропорту Черкаси”.

Про це він розповів під час прес-конференції у Будинку рад.

– За який об’єкт ми не беремося – всюди проблеми: або провадження, або невідповідність між будівництвом та ПКД, – розказує голова.

Він зазначає, що довгий час профільний департамент облдержадміністрації не мав свого керівника. Після конкурсу і призначення директора, розпочалося активне дослідження проблемних питань у галузі капітального будівництва.

– На стадії проектування замовник і підрядник визначили складність робіт СС2. Державна експертиза не була проведена. Після того, як ми побачили, що на смузі з’явилися тріщини, ми вирішили провести державну експертизу. Після 20 січня буде готова експертиза. Діяти і ухвалювати рішення ми будемо після того, як ми її будемо бачити, – розповів він.

Як писав 18000, Вищий антикорупційний суд розглядає кримінальну справу щодо можливого завищення вартості робіт з реконструкції злітної смуги «Аеропорту Черкаси».

За інформацією джерел 18000, у ході розслідування цієї справи детективи НАБУ провели обшуки у екс-голови облдержадміністрації Юрія Ткаченка, колишніх заступників голови Черкаської ОДА Костянтина Омаргалієва та Сергія Овчаренка, начальника управління ЖКГ Андрія Липканя та підрядника, що спроектував реконструкцію аеропорту.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.