Резніков: в Україну прибули нові 155-мм САУ, безпілотники та ракети Harpoon

Міністр оборони Олексій Резніков повідомив, що до України вже надійшла самохідна артилерійська установка М109 та сотня американських БПЛА.

Крім цього, берегову лінію буде посилено ракетами Harpoon.

Про це Олексій Резніков повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

За його словами, нині українські військові вже успішно використовують три види 155-мм артилерії: гаубицю М777, гаубицю FH70 та САУ “CAESAR”.

Парк артилерії 155-мм калібру поповнюється й надалі.

“В Україну вже надійшли САУ М109 однієї з модифікацій. Це дуже якісна техніка. І її надходження стало результатом кооперації кількох країн. Так само хочу повідомити, що берегова оборона нашої держави не просто буде посилена ракетами Harpoon – їх застосовуватимуть підготовлені українські команди, – повідомив Резніков. – Упевнений, що бойове братерство “Гарпунів” та наших “Нептунів” допоможе звільнити та знову зробити наше Чорне море безпечним, у тому числі – надійно захистити нашу Одесу”.

Крім цього, серед останніх надходжень для наших воїнів – понад 100 американських БПЛА різних типів.

“Як будь-який міністр на моєму місці, я б хотів, щоб зброї було набагато більше і ще позавчора. Бо йдеться про життя наших людей. Водночас треба усвідомлювати: за останні півтора місяці, наприклад, ми отримали більше артилерійських снарядів зразка НАТО, ніж є у досяжності снарядів радянських зразків”, – додав Резніков.

Нагадаємо, у Черкасах збирають кошти на тепловізор для розвідників.

Оперативні новини від команди “18000” – у нашому телеграм-каналі “Шо там у Черкасах?”

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.