Риболовля та сімейні вечері: черкащанин Миколенко розповів, як проводить карантин

Гравець київського “Динамо” черкащанин Віталій Миколенко на карантині разом зі своєю родиною. Тренується футболіст вдома та у тренажерному залі. 

Про це повідомляють на офіційному сайті футбольного клубу.

За словами Миколенка, на карантині він став більше часу проводити з родиною.

– Карантин намагаюся проводити з користю. Днями їздив із татом на риболовлю. Разом із батьками займався домашніми улюбленцями: кішкою і собакою, грав на комп’ютері в Counter-Strike. Не повірите, але я теж в одній команді разом з Артемом Шабановим і Микитою Бурдою, – розповідає Миколенко. – Це відмінний спосіб відпочити після домашнього тренування і комплексу вправ, який нам дали в порядку індивідуальної роботи. До слова, у п’ятницю ввечері їздив на базу і займався в тренажерному залі, там якраз не було людей, та й його ніщо не замінить, а в основному займаюся вдома. Серіали вже всі переглянув, тепер перебуваю в процесі вибору цікавих фільмів.

Крім цього, футболіст захопився риболовлею.

– Це захоплення з’явилося у мене не так давно. Рибалку дуже любить мій тато, а я долучився лише півроку тому – восени. Їздив із ним у дитинстві, але тоді мені не подобалося довго сидіти просто так у тиші, а зараз вже отримую від цього задоволення, – зазначає Миколенко. – Цього разу їздили рибалити на Десну, в село недалеко від Києва, – там котеджне містечко з дачними ділянками. Раніше тато туди часто їздив і привозив великий улов, а цього разу майже нічого не піймали, напевно, у риб теж карантин. Так що більше насолоджувалися природою, красивим видом, гарною погодою, тишею і відсутністю людей. Постійно сидіти вдома неможливо, а рибалка – відмінний спосіб відпочити і розвіятися.

Поки футболісту точно невідомо, як найближчим часом команда проводитиме тренування.

– Нам повинні повідомити про подальші дії в неділю вдень. Мені здається, будемо тренуватися маленькими групами по кілька осіб. Якщо чесно, вже хочеться працювати, щоб не втрачати форму, та й нудно без тренувань і матчів. У відпустці хоча б можна кудись поїхати, а тут навіть з дому бажано без потреби не виходити, та й ситуація невизначена – не знаєш, чого чекати, – говорить Миколенко. – Єдиний плюс ситуації, що склалася – це те, що можна більше часу проводити з рідними. Я живу разом з батьками, намагаюся приділяти їм більше уваги і ціную наші спільні заняття, особливо, сімейні вечері, які є для нас традицією. Ми збираємося разом, ділимося новинами, щось обговорюємо.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.