Рішення про призначення управителя багатоквартирних будинків зазнало змін

У Черкасах внесли зміни до рішення виконкому про призначення управителя багатоквартирних будинків. Йдеться про виключення зі списку двох будинків та визначення відповідальної за зберігання договорів особи.

– За двома лотами ми отримали рішення загальних зборів співвласників квартир двох будинків, які у квітні, ще до проведення конкурсу, визначили управителя, – пояснює заступниця міського голови Людмила Бордунос. – Нам про це не було відомо. У зв’язку з цим ми маємо ці будинки виключити зі списку. Йдеться про Нижню Горову, 27 та Гоголя, 325. Окрім того, цими змінами потрібно визначити уповноважену особу, в якої зберігатимуться підписані договори.

За словами члена виконавчого комітету Сергія Амброса, не можна було допускати, щоб один учасник мав змогу брати участь у конкурсі за всіма лотами. Зрештою технічні зміни до рішення підтримали.

Нагадаємо, на минулому засіданні черкаський міськвиконком затвердив переможця конкурсу з управління багатоквартирних житлових будинків у Черкасах. Ним стало товариство “Сантехбудконструкція”, що входить до орбіти відомого місцевого підприємця Андрія Бортника. Раніше ця ж фірма виграла конкурс на вивезення великогабаритного сміття.

Про те, чого чекати від передання черкаських багатоквартирних будинків приватному товариству, читайте ТУТ.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
2 Коментарі
  1. Бухгалтерія ТОВ “Сантехбудконструкція” не врахувала переплату за станом на 21.05.2019- в сумі 315,32грн. – написав заяву в папку. За 11 днів травня в квитанції не врахувала 75% пільги УБД.Неплатив. Бухгалтерія ТОВ “Управлінська компанія “Нова якість” Дільниця 23″за червень зменшила пільгу до 63.837%- порушила Закон, Не платитиму начальнику неправильні суми, до того ж індивідуальний договір з ТОВ ніхто не пропонує укладати. Чекаю на правильні квитанції та проект типового індивідуального договору договору в серпні. Переможцю-управителю мої гроші видно не потрібні, він здогадується, що я не залишу підпис в акті про надані мені і отримані мною послуги з 21.05.2019 року включно на поточний час. З повагою і надією на встановлення ділових відносин, Володимир. Далі буде.

  2. Будь ласка, доповність функцію “Редагувати”

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *