Родина головного “порошенківця” області має сплатити 3 мільйонів до черкаського бюджету

Наприкінці грудня Верховний суд України поставив крапку у тривалій історії протистояння Черкаської міської ради з відомим підприємцем, головою обласного осередку партії “Європейська солідарність” (колишній Блок Петра Порошенка) Сергія Кудактіна.

Відповідно до фабули справи, протягом 2014 – 2017 років родинне підприємство Сергія Кудактів “Вересень+” було власником 109 рекламних щитів на території міста, втім актуального дозволу на їх розміщення та використання не мав, оскільки вони знаходяться поза схемою розміщення рекламних конструкцій, затвердженою у 2012 році.

Попри це конструкції використовувались підприємцем у його комерційній діяльності.

Врахувавши доводи сторін, у березні 2019 року Господарський суд Черкаської області прийняв рішення про стягнення з підприємства “Вересень+”  3,1 млн гривень за фактичне користування комунальним майном – землею. 

Цю позицію підтримав і Верховний суд своїм рішенням від 17 грудня 2019 року. 

“Вересень+” належить дружині Сергія Кудактіна – Юлії, сам же Сергій Вікторович є директором.

коментарі

1 Коментар

  1. …”було власником 109 рекламних щитів на території міста, втім актуального дозволу на їх розміщення та використання не мав” – тобто дозвіл був, але “неактуальний”?)
    Цікаво, будь який черкащанин може самостійно встановити понад сотню рекламних щитів без жодної протидії міської влади і відповідних інспекцій?! Чи влада всі ці роки теж була “в темі”?… І жодного слова про демонтаж всіх бордів – влада дає “добро” і “актуальний дозвіл” на їх подальше використання?!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.