Розкопки танка на Черкащині призвели до пошкодження дамби (ФОТО)

У селі Осітна, що на Христинівщині, під час розкопок громадською організацією танка було зафіксовано порушення природоохоронного законодавства.

Про це повідомляє начальник Управління екологічного нагляду в Черкаській області Олександр Позняков. 

Як писав 18000, під час реконструкції дамби в селі Осітна фахівці  виявили танк. Військову машину лишили там при будівництві греблі. Тоді проводити роботи з вилучення танка та подальшої реконструкції греблі благодійники згодилися власним коштом.

22 листопада держекоінспектори виявили пошкодження дамби, що виникло унаслідок розкопування дна водойми, гідроспоруди і дороги, яка пролягає через водойму. Так, була пошкоджена гідроспоруда, частина асфальтного покриття дороги площею 10 метрів квадратних та порушений рельєф дна водойми (глибина розкопки 4,5 м).

Як зазначив Олександр Позняков, проведені гідротехнічні роботи не відповідають заходам, передбаченим дозвільною документацією.

Згідно зі словами водія екскаватора, вказівку на проведення робіт на дамбі надав директор благодійної організації “Герої не вмирають”. Проте директор на місці події не з’явився. Крім того, для проведення робіт з водойми, яка використовується на правах оренди, проведений скид води. Дозвіл на скид води відсутній, за що орендаря притягнуто до відповідальності за ст. 60 КУпАП.

Слідчо-оперативною групою проведено фіксацію обставин правопорушення та внесені дані до ЄРДР по ч. 1 статті 277 КК України та ч.4 статті 298 КК України.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

1 Коментар

  1. Щоб знали, що завжди знайдуться ті “з папками*, з якими потрібно ділитися

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.