«Розмінна монета у політичній боротьбі». У Черкасах говорять про приєднання «Будівельника» до «Центрального стадіону»

У Черкасах зібрали круглий стіл, щоб обговорити можливе приєднання комунального підприємства «Будівельник» до іншого КП – «Центральний стадіон».

Про це повідомляє з події кореспондент “18000”.

За словами директорки КП “Будівельник” Світлани Бондар, комунальне підприємство може стати розмінною монетою у політичній боротьбі в місті. Вона пояснила, що проект рішення має бути внесений на голосування на найближчому сесійному засіданні.

Бондар говорить, що спілкувалася з міським головою Анатолієм Бондаренком, який пояснив, що ідея об’єднання йому подобається. Натомість директорка КП каже, що виклала свої аргументи «проти» такого рішення у вигляді листа.

Також Світлана Бондар відзначила організаторський досвід підприємства у різних змаганнях, численні відзнаки та подяки, які отримував «Будівельник».

За словами директора “Черкаських Мавп” Володимира Гриценка, мета процесу об’єднання – усунути керівника та знищити підприємство, яке є успішним на сьогодні.

На захист «Будівельника» став екснардеп Олег Петренко. Він сказав, що cкептично ставиться до «реформаторів», які лише об’єднують та роз’єднують. За його словами, у Черкас був шанс отримати сучасний палац спорту. Навів приклад Рівного, яке отримало більше 100 мільйонів на будівництво спортивної арени. Натомість у Черкасах таким шансом не скористався.

– Кожен депутат, який проголосує за приєднання “Будівельника”, повинен потрапити у своєрідний громадський чорний список, – каже Петренко.

Як повідомляв “18000”, у міській раді планують приєднати спорткомплекс “Будівельник” до МСК Дніпро (“Центрального стадіону”).

Об’єднання зумовлено розширенням діяльності МСК Дніпро, у зв’язку з чим виникла необхідність створення відповідних умов для проведення тренувальних занять, матчів, чемпіонатів України та утримання споруд у належному стані.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини