Розпочнуть із медиків “первинки”: на Черкащині запрацювали перші пункти щеплень

Від сьогодні в області розпочався другий етап вакцинації від коронавірусу. Тепер щеплення вакциною Covishield здійснюють не лише мобільні бригади, а й лікарі в спеціально створених пунктах щеплення. 

Про це в коментарі “18000” розповіла заступниця директора Управління охорони здоров’я Черкаської ОДА Тетяна Бондар

Вже сьогодні в області запрацювали 24 пункти щеплення. Планово вони мають проводити 30 вакцинацій щоденно. 

За словами Тетяни Бондар, вакцинація на пунктах щеплень має розпочатися з працівників цих пунктів, а також медичних працівників первинної ланки. Коли ж вони будуть щеплені, вакцинуватимуть і осіб, вікової категорії 80+.

Також не зупиняється на другому етапі й вакцинація, яку проводять члени мобільних бригад. Вона триває паралельно з імунізацією в пунктах щеплень. Зокрема, нині в області щеплення здійснює 9 мобільних бригад. 

Загалом під час цього етапу на Черкащині планують розгорнути 102 пункти щеплень. Нині їхня верифікація ще проводиться. У залежності від її результатів, може бути змінена й загальна кількість необхідних пунктів. 

– Ми зараз усе це уточнюємо та верифікуємо. Можливо, будуть зміни у залежності від змін, внесених у Дорожню карту, – зазначила Тетяна Бондар. 

Додамо, згідно з інформацією на сайті МОЗ України, загалом в Україні до мобільних бригад, які нині організовують вакцинацію, додається 565 стаціонарних пунктів щеплень. Всього в межах другого етапу їхню кількість буде збільшена до 2500. 

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини