“Розширивши черкаську спортивну базу для ветеранів, зможемо приймати міжнародні ігри”, – Гончаров (ВІДЕО)

Спортивну базу для реабілітації ветеранів планують розширити. Якщо це вдасться, у Черкасах зможуть проводити змагання європейського та міжнародного рівня.

Про це в ефірі “18000” розповів директор профільного комунального підприємства Юрій Гончаров.

Нині спортивну базу зберегли у комунальній власності Черкас. За словами Юрія Гончарова, чотири роки тому її розширили, взявши у комунальну власність спортивний комплекс “Укроборонпрому”. 

– В інших містах комунальних спортивних баз майже немає, тому що “у лихі роки” стадіони і басейни “роздавали” у приватну власність. Наприклад, у Львові немає комунальної спортивної бази. У Харкові є база, але її майданчики розташовані у різних місцях. У Черкасах же усе разом – це дуже зручно, – пояснює директор профільного комунального підприємства.

Змагання всеукраїнського рівня ми вже проводили. У реабілітаційному центрі планують зробити ще один спортивний комплекс. Юрій Гончаров розповідає, адаптовані види спорту, наприклад, волейбол, дарують ветеранам позитивні емоції:

– Для таких ігор не потрібно надзвичайної майстерності, але потрібно більше залів. Маємо на меті реалізувати інклюзивний проєкт для навчально-тренувальних занять – три сучасних майданчики. Тоді зможемо прийняти тут європейські ігри. Якщо створимо для бази накриття, то після війни зможемо претендувати на міжнародні ігри. У нас є база, є можливість її розширити і приймати інших хлопців.

За словами Юрія Гончарова, облаштовуючи базу, за основу брали постанову Кабміну, яка регулює фізкультурно-спортивну реабілітацію.

– Запрошуємо у реабілітаційний центр займатися ветеранів та членів їх сімей, а також родини загиблих військових черкащан. Знайдемо для всіх можливість займатися спортом, – зазначив директор профільного комунального підприємства.

Також він додав, що громади Черкащини можуть створити відповідну програму та направляти своїх ветеранів на реабілітацію до обласного центру. 

– Ми не зможемо, наприклад, безкоштовно харчувати, але для цього потрібні буде небагато коштів. Думаю, що кожна громада зможе профінансувати тримісячну реабілітацію ветерана. Тут він познайомиться з адаптованим видом спорту та попрацює. Після повернення у свою громаду, тренери будуть із ним на зв’язку, аби він підтримував форму, – розповів Юрій Гончаров. 

Дивіться повну версію прямого ефіру:

Також читайте: Черкаський реабілітаційний центр для ветеранів відкрили без допомоги з бюджету.

Дивіться всі випуски програми “Що далі?” на каналі “18000” в ютубі. Підписуйтеся, щоб не пропустити наступні відео!

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *