Саакашвілі підтримав на виборах Дмитра Кухарчука (ВІДЕО)*

Лідер партії “Рух нових сил”, експрезидент Грузії та колишній голова Одеської обласної держадміністрації Михайло Саакашвілі під час свого виступу в Черкасах підтримав кандидата у народні депутати від 194-го округу Дмитра Кухарчука.

Зустріч відомого політика з містянами відбулася у суботу, 13 липня,  на Європейській площі.

Про це повідомляє Zmi.ck.ua.

– Черкаси поклали кінець тиранії. Хлопець, який це робив, і через це три місяці просидів під домашнім арештом, зараз балотується в народні депутати по 194-му округу. Правильно зробюив. Ці кадри (від ред. – йдеться про сутички після виступу Петра Порошенка в Черкасах) облеліти увесь світ. Українці зрозуміли, що ніякий він не потоплюваний. Дух вільного козацтва дає про себе знати. Я хочу, щоб цей дух не лише в таких моментах проявлявся, а проявлявся в українських законах, – заявив Саакашвілі.

Нагадаємо, 9 березня після виступу колишнього президента України Петра Порошенка на площі Дружби народів в Черкасах Дмитро Кухарчук зі своєю командою намагався поставити главі держави незручні запитання стосовно того, чому не відрубані руки тим, хто розкрадає армію. Кухарчука не пропустили до тодішнього президента, на площі розпочалися сутички між активістами та правоохоронцями. Порошенко до початку сутичок покинув місто. На Дмитра Кухарчука відкрили кримінальні провадження та згодом його посадили під домашній арешт.

*Політична агітація

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

1 Коментар

  1. “Враньё впереди,жадоба к власти позади”.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.