Савченко хоче оскаржити підозру у вчиненні смертельної аварії

Сьогодні у Придніпровському райсуді мало відбутися судове засідання у справі черкаської бізнесменки Любові Савченко, яку підозрюють у вчиненні смертельної аварії.

На засіданні захисники обвинуваченої мали оскаржувати підозру про вчинення злочину. Однак воно так і не відбулося, адже суддя Кондрацька перебуває у нарадчій кімнаті по іншій справі.

– Прокуратура вважає, що скарга безпідствана, адже станом на зараз проведено всі експертизи, які доводять правомірність підозри, – говорить представник обласної прокуратури Володимир Тараненко.

За словами захисника потерпілих Дмитра Карпенка, статтею 303 КПК передбачена можливість оскарження підозри.

– Це процесуальне право, вона має право. Але я сподіваюся, що суд ухвалить законне рішення, – говорить захисник. – Мотивували захисники обвинуваченої це тим, що минуло більше 2 місяців з моменту оголошення про підозру, а також на момент звернення була не готова автотехнічна експертиза. Нині вона проведена, підстав на задоволення скарги немає.

Коли відбудеться наступне засідання, поки невідомо.

Нагадаємо, 27 грудня 2018 року Любові Савченко повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України.

Сама аварія за участі екс-депутатки обласної ради трапився за півроку до того, ще 17 червня 2018 року.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *