Савченко залишатиметься на волі до 18 листопада (ВІДЕО)

Колишня депутатка Любов Савченко, що обвинувачується в  скоєнні смертельної ДТП, залишатиметься на волі до 18 листопада.

Про це розповідають у сюжеті “Ua:Черкаси“.

Сьогодні суд задовольнив клопотання прокуратури про продовження для Любові Савченко запобіжного заходу – особистого зобов’язання. Підозрювана у справі має продовжувати повідомляти суд про зміну свого місця проживання або місця роботи, не спілкуватися з потерпілими й експертами у справі за межами суду.

Судове засідання розпочали із зачитування клопотання прокурором Олександром Палієм.

– У матеріалах даного кримінального провадження, достатньо доказів підозрювати обвинувачену Савченко у вчиненні злочину передбаченого частиною. На даний час, із метою застосування та продовження обов’язків у вигляді зобов’язань, є забезпечення виконання обвинуваченою, покладених на неї раніше процесуальних процесів. А також запобіганням спробам переховуватися від органів досудового слідства чи суду, – зачитав прокурор.

Опісля півгодинного перебування у нарадчій кімнаті, суддя Євген Тептюк задовольнив клопотання прокурора.

– Сьогодні на засідання не прийшли експерт та слідчий, яких мали допитувати, – розповідає адвокат потерпілої Дмитро Карпенко. – У ході судового розгляду дослідили письмові докази. І враховуючи той факт, що є дві експертизи. Одна експертиза каже, що визначає кут між осями транспорту, а друга експертиза не визначає. У зв’язку з цим виникло питання у допиті вказаних осіб, які проводили експертизу, з метою доповнення і роз’яснення висновку експерта.

Наступне судове засідання заплановано на 27 вересня. На допит повторно викличуть слідчого та експерта.

Нагадаємо, що Любов Савченко підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.