СБУ постійно забезпечує захист країни на кордонах

Упродовж 2020 року завдяки СБУ до держбюджету зараховано понад 2,5 млрд грн митних платежів. Вилучено предмети контрабанди і виявлено порушення на суму 510 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської ОДА.

Минулого року за матеріалами СБУ також повідомлено про підозри: митникам ‒ 53, прикордонникам ‒ 31, контролюючим на кордоні – 10 осіб. Засуджено 12 працівників прикордонної служби та 4 митної. За ст. 201 (Контрабанда) Кримінального кодексу України вироки отримали 36 осіб.

СБУ також здійснює контррозвідувальне забезпечення митних органів та підрозділів Держприкордонслужби.

Зокрема, мобільними групами співробітників СБУ на державному та митному кордонах України продовжуються заходи з виявлення та локалізації сталих корупційних схем незаконного ввезення в Україну контрабанди, вантажів.

СБ України організовано також заходи з виявлення та попередження спроб іноземних спецслужб, організованих злочинних угруповань та окремих осіб використати українських митників і прикордонників для здійснення діяльності на шкоду державній безпеці України.

Наразі відпрацювання проводиться у Волинській, Закарпатській, Львівській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернівецькій, Чернігівській, Донецькій та Луганській областях.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.