Село на Шполяншині ввійшло до п’ятірки неймовірних сіл України

Фото: прес-служба Шполянської міської ОТГ

Село Скотареве, що належить до Шполянської громади, увійшло в п’ятірку найкращих сіл України цього року. Таким чином село пройшло у фінал IV Всеукраїнський конкурсу “Неймовірних сіл України 2019”. 

Про це інформує прес-служба Шполянської міської ОТГ.

Кожне із сіл, що беруть участь в конкурсі, мають свій бізнес-проект, який бажають втілити в життя. Його вони мають захистити перед членами Експертної ради у вересні цього року. Так, у планах села Скотареве розбудова зони відпочинку.

Місце майбутньої зони відпочинку / Фото: прес-служба Шполянської міської ОТГ

Аби допомогти селянам із підготовкою до захисту проекту, протягом серпня до кожного із сіл-учасників навідуються журналісти.

До Скотаревого представники ЗМІ завітали 9 серпня. Його жителі розкрили всю свою гостинність і довели, що у невеличкому куточку Шполянщини проживають неймовірно працьовиті, патріотичні, креативні, веселі, добрі і неперевершені люди.

Фото: прес-служба Шполянської міської ОТГ

Оскільки село носить козацьку назву від засновника козака Скотаря, то  гостей зустрічали по-козацьки. При в’їзді до Скотаревого, за невід’ємною українською традицією, щирі козак із козачкою вручили запашний хліб із сіллю. Далі село гостям презентували  міський голова Сергій Кравченко та староста Андрій Запісецький. На прикладі будівництва християнської церкви вони розповіли, що жителі самі вкладають у розквіт малої батьківщини свої сили.

Потому журналвсти відвідали ФАП, школу, філію Центру культури та дозвілля (сільський будинок культури), сільський стадіон.

Свій бізнес-роект конкурсу “Неймовірні села України 2019” селяни редставили на місці майбутньої запланованої зони відпочинку.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.