Серед опитаних українців 5 % вважають, що росія “денацифікує” та “демілітаризує” Україну

Сердечко

П’ять відсотків опитаних українців вважають, що росія проводить “денацифікацію” та “демілітаризацію” України, при цьому не посягає на її незалежність. 

Такі результати опитування КМІС.

Українців запитували, якою, на їхню думку, є мета росії у війні проти України. Соціологи зауважують, що один із варіантів відповідей, який підтримали 5 % опитаних, був сформульований так, щоб бути наближеним до російської пропаганди.

Однак більшість опитаних українців вважають, що росія прагне знищити українську націю – 26 %, або навіть здійснити фізичний геноцид більшості населення – 34%.

Ще 6 % опитаних вважають, що росія хоче підкорити всі території, хоча і лишити їм певну культурну автономію в складі росії.

На думку 12 % українців, рф прагне змінити владу та створити маріонеткову державу, яка буде її слухатися.

Лише 7 % українців вважають, що агресор прагне зберегти за собою вже окуповані території та насправді не претендує на всю або більшість територій України.

Додамо, опитування тривало упродовж 16-22 травня 2024 року. Його провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС). Методом телефонних інтерв’ю на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів опитано 1067 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України (підконтрольна уряду України територія). Опитування проводили з дорослими громадянами України. До вибірки не включали жителі територій, які тимчасово не контролює влада України, а також опитування не проводили з громадянами, які виїхали за кордон після 24 лютого 2022 року.

Формально за звичайних обставин статистична похибка такої вибірки (з імовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищувала 3,4 % для показників, близьких до 50 %, 3,0 % для показників, близьких до 25 %, 2,1 % – для показників, близьких до 10 %, 1,5 % – для показників, близьких до 5 %.

Також читайте: Якщо загостриться воєнна обстановка біля Черкас, майже половина жителів залишиться в місті.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *