Євген Клопотенко завітає до Черкас із презентацією книги (ФОТО)

Кулінарний експерт, шеф-кухар та телеведучий Євген Клопотенко стане запрошеним гостем Черкаського книжкового фестивалю. На нього він завітає із презентацією власної книги “Зваблення їжею. 70 рецептів, які захочеться готувати”.

Про це повідомляють організатори фестивалю.

Євген Клопотенко – один із тих, хто творить революцію в українській культурі харчування та доводить, що не варто боятися змінювати усталений роками раціон не тільки на своїй кухні, але й в освітніх закладах. Саме тому він заснував соціальний проект зі зміни культури харчування “CultFood”.  Також Євген є співзасновником ресторану “Сто років тому вперед”, в якому по-новому презентують страви традиційної української кухні.

На книжковий фестиваль шеф-кухар приїде з презентацією книги “Зваблення їжею. 70 рецептів, які захочеться готувати” видавництва “Книголав”. У книзі представлені авторські рецепти, які під силу  приготувати кожному, а головне, на них не потрібно витрачати багато часу та коштів.

Нагадаємо, книжковий фестиваль відбудеться в Черкасах протягом 11-13 жовтня. Серед його оголошених гостей такі письменники як Макс Кідрук, Ірена Карпа, Дара Корній та Сашко Дерманський та брати Капранови, та Юрій Іздрик.

Також під час фестивалю відбудеться вручення премії найкращим книгам року.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.