Ще 32 українські воїни повернулись із російського полону

Звільнені українські військовополонені

Фото Андрія Єрмака

Україна провела черговий обмін полоненими. Вдалося звільнити 32 захисники та повернути тіло ізраїльтянина Дмитра Фіалки.

Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

“Серед звільнених – офіцери, сержанти та солдати ЗСУ. Всі вони були у місцях, де тривали жорсткі бойові дії. Багато з цих людей вважалися зниклими безвісти”, – зауважив Андрій Єрмак.

Він додав, що в кожного полоненого своя історія.

“Загиблий ізраїльтянин Дмитро Фіалка останні два роки проживав в Україні, працював дитячим тренером з футболу у клубі «Динамо» (Львів). Він воював за Україну, саме тут він зустрів своє кохання – дівчину, з якою у них народилися діти. На фронт пішов добровольцем”, – написав керівник ОП.

Українські військові повертаються додому

Фото Андрія Єрмака

Також звільнено рядового, який служив разом зі своїм старшим братом. Брат загинув на його очах, а молодший брат в той же день потрапив в полон.

“Ми повертаємо людей. І повернемо всіх. Ми будемо боротись за кожного українця. Адже наші люди – наш найцінніший скарб. І ми переможемо. В цьому немає жодних сумнівів”, – зазначив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

Додамо, в російському полоні наразі перебувають ще понад дві тисячі захисників Маріуполя. Нагадаємо, 21 вересня Україна звільнила з російського полону 215 захисників. Їх обміняли на Медведчука.

Долучайся до телеграм-каналу “Шо там у Черкасах?”. Оперативно повідомляємо про повітряні тривоги і першими повідомимо про нашу перемогу

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *