Ще 4 ОСББ достроково припиняють договір із управителем. У “Новій якості” таке рішення називають “популізмом”

Сьогодні Черкаський міськвиконком ухвалив рішення про дострокове припинення чотирма ОСББ договорів з “Новою якістю” про надання послуги з управління багатоквартирним будинком. Водночас в компанії управителя зазначають, що таке рішення не має законних підстав. 

Про це повідомляють на сайті міської ради.

ОСББ, які обслуговувала управлінська компанія “Нова якість”, виявили бажання самостійно здійснювати управління багатоквартирним будинком.

Так, виконком ухвалив дострокове припинення дії договорів щодо таких будинків:

  •  ОСББ “Нарбутівська 160/2”;
  • ОСББ “Чехова 108”;
  • ОСББ “Квітучий сад 2020”;
  • ОСББ “Нижня Горова 115”.

Також на засідання виконкому завітали представники ще декількох ОСББ і мешканців багатоквартирних будинків, що бажають достроково припинити договір з “Новою якістю”.

За словами директора департаменту ЖКК Олександра Яценка, у разі подання ними всіх необхідних документів, проекти рішень будуть винесені на розгляд на найближчому засіданні виконкому.

Водночас адвокат компанії “Нова якість” Максим Підгорний стверджує, що такі дії виконкому не мають законного підґрунтя. Так, Господарський суд Черкаської області вже скасував рішення виконавчого комітету, яким було достроково припинено договори по будинках Руставі, 9, Руставі, 15 та Руставі, 21. Їх визнали незаконними.

– У той момент, коли суд визнав незаконним рішення виконавчого комітету щодо дострокового припинення договорів з управителем, вони проголосували аналогічне ще по чотирьох будинках, – зазначає Максим Підгорний. – Як мінімум – такі рішення можна назвати чистої води популізмом, як максимум – свідченням некомпетентності нинішніх членів виконкому та стартом виборчої кампанії, що базуватиметься на отаких маніпуляціях. Прогнозовано, що перевірку на законність і нинішній документ виконкому не пройде.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.