Ще один черкаський пляж облаштують дитячим майданчиком

Цього року на Митницькому пляжі Дтрекція парків планує встановити дитячий майданчик.

Нині у Черкасах повноцінно облаштовані Митницький та Казбетський пляжі. Там є все необхідне для відпочинку містян.

– Пляж Соснівський трішки відстає. Тільки в цьому році ми поставили парасольки, пергали, рятувальну вежу, смітники, лавочки. Зараз облаштовуємо будиночок для персоналу, охорони, які будуть прибирати та доглядати за пляжем. Також встановлюємо стаціонарні туалети. Пізніше, коли буде виготовлено проект, зробимо там водопостачання, каналізацію, щоби люди могли нормально користуватися туалетом, на кшталт Митницького пляжу, де є нормальні три вбиральні, – говорить директор КП Андрій Куча.

Наголошують: основне завдання пляжу – це безпека та комфорт. Тому на черкаських облаштували куточки з тінню, лави для відпочинку, душ і туалети.

– На Казбетському в нас є дитячий майданчик. Два роки тому місто списувало його, ми забрали і реконструювали його власними силами. Цього року плануємо встановити і на Митницькому. Це буде хороший, якісний, екологічний майданчик. Він не буде таким картатим, зробимо з натурального дерева, відійдемо від цих штампованих. Це потрібно, адже багато дітей приходять відпочивати на цей пляж, – говорить Андрій Куча.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
1 Коментар
  1. В жару,на выходных, к Днепру со всего города едут больше тысячи людей. Два мелких пляжа на такое количество жителей! Почему не увеличить и расширить на протяжении всей Набережной! Или опять держат участки Днепра,для своих под застройку ??

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *