Що подарувати співробітникам на день народження фірми?

Наближається день народження вашої компанії, а ви ще не придумали, що ж подарувати своїм колегам на цю радісну подію? Радимо вам ознайомитися з нашим списком презентом і ви, напевно, в ньому зумієте знайти щось підходяще.

Ланч бокс

Багато людей намагаються перейти на здорове харчування і рідше вживати фаст-фуд, і ви можете допомогти своїм колегам в цьому, подарувавши їм новенькі ланч бокси. За допомогою такого нехитрого девайса вони зможуть приносити на роботу корисну домашню їжу, що позитивно позначиться на всіх аспектах їхнього життя. Рекомендуємо вам звернути особливу увагу на принт, який буде нанесено на презенті: найкраще підійде логотип вашої фірми або ж іменний напис.

Екосумки

Ще один дуже практичний презент, застосування якому напевно знайде кожен ваш співробітник. З такою сумкою зручно ходити на шопінг та й просто носити в ній свої особисті речі, а так як сучасне суспільство намагається повністю відмовитися від пакетів, то такий знак уваги точно буде гідно оцінений. При бажанні, ви можете нанести на таку сумку логотип компанії, тоді цей презент буде ще цікавішим.

Флешка або жорсткий диск

Такий презент ідеально підійде для будь-якого офісного співробітника, адже за допомогою цих цифрових носіїв він зможе зберегти всю необхідну інформацію і мати до неї постійний доступ. Але крім цього, там можна зберігати і особисті файли і використовувати флешку не для роботи, наприклад слухати музику в машині або зберігати на ній відео і фотографії.

Термокружка

Чудовий подарунок на всі випадки життя, в тому числі і на день народження вашої компанії! Такий кухоль можна використовувати у будь-який час року і з його допомогою пити свої улюблені гарячі напої. Особливу увагу варто приділити зображенню на кружці, адже там може бути забавна картинка, ім’я співробітника, а може якийсь мотиваційний слоган для того, щоб робота була ще більш продуктивною.

Подарункова картка

Мабуть, один з найбільш вдалих варіантів для подарунка – це сертифікат, який ви можете замовити на https://onecard.gift/korporativnyye-podarki. Така картка може бути різного номіналу, починаючи від 200 і закінчуючи 5000 гривень, а значить, ви зможете вибрати презенти виходячи зі свого бюджету. Зручність такого подарунка полягає насамперед у тому, що ваші колеги зможуть самі відправитися на шопінг в будь-який зручний для себе день і придбати в рахунок суми цієї картки те, про що вони давно мріяли. Можете бути впевнені, такий презент точно не залишить нікого з ваших співробітників байдужими!

Чай або каву

Ще один безпрограшний варіант для подарунка, адже ваші співробітники напевно люблять той чи інший напій. Вибирати слід кави або чай елітних сортів, причому можна придбати вже готові набори. При бажанні, ви можете також придбати спеціальні топпинги і спеції, щоб смак цих напоїв став ще більш цікавим і насиченим.

Кожен з цих варіантів подарунків по своєму гарний і ми впевнені, що ви точно зумієте вибрати серед них найбільш підходящий для ваших співробітників!

*Іміджева інформація

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.