Пристрій для нагрівання тютюну — що це?

* На правах реклами

Дана продукція призначена для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.

glo — це прогресивна технологія, що нагріває тютюнові стіки до температури від 240 до 280°C (залежно від моделі), але водночас горіння не відбувається. Завдяки цьому немає диму і попелу*, а вміст токсичних речовин зменшується в середньому на 90%, якщо порівнювати ці показники з димом звичайної сигарети**.

Разом з тютюновими стіками neo технологія glo™ розкриває багатогранний смак спеціально відібраних сортів тютюну. У стіках знаходиться натуральний тютюн, однак він не призначений для підпалювання і куріння, а може використовуватися тільки в парі з оригінальним пристроєм glo™.

Які є моделі пристроїв glo

Існує кілька моделей пристроїв, наприклад, nano*** і pro. Відмінності між ними полягають у вищій температурі нагрівання завдяки режиму Boost, формі, кольорі, вазі, розмірі. Також різниця є в часі нагрівання тютюну, тривалості однієї сесії та потужності пристрою — кількості сесій на одному заряді. Лінійка glo pro представлена в чотирьох різноманітних кольорах, від чорного до ніжного блакитного. glo™ nano представлено широкою лінійкою з восьми кольорів на вибір, деякі з них випущені лімітованою кількістю.

Вибирайте пристрій того кольору, який підкреслить ваш стиль і поліпшить досвід використання девайсів glo™.

Аксесуари для glo

Для девайсів glo™ існує велика кількість різноманітних аксесуарів****. Вони можуть підвищити комфорт під час використання пристрою:

  • Чохли. Бувають шкіряними, текстильними та силіконовими. Ці елементи захищають девайс від механічних пошкоджень, полегшують процес носіння glo™ з собою. Представлені в кількох кольорах.
  • Контейнери для стіків. Зручні та стильні місткості, призначені для утилізації використаних стіків — для кожного своя модель. Доступні в кількох колірних рішеннях, є різновид контейнера для розміщення в автомобілі.
  • Магнітний тримач. Призначений для авто, завдяки чому пристрій можна зручно ставити на заряджання і тримати під рукою під час водіння.

Є й інші аксесуари, що безпосередньо впливають на ефективність використання пристрою glo™: USB-кабель для заряджання, щітка для чищення від забруднень, блок живлення. Також існують палички, просочені спеціальною рідиною. Вони застосовуються для чищення нагрівальної камери glo™, у комплекті передбачено 20 штук.

*Не сигаретний дим, а аерозоль від нагрітого тютюну. Це не обов’язково означає, що даний продукт є менше шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

**Порівняння диму спаленого тютюну в стандартних сигаретах 3R4F (приблизно 9 мг смол) і аерозолю від нагрітого тютюну в пристрої glo. Порівнюється дев’ять шкідливих компонентів, рекомендованих Всесвітньою організацією охорони здоров’я до зменшення. Це не обов’язково означає, що даний продукт є менше шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

***Заряду вистачає до восьми сесій, при різних умовах кількість сесій може змінюватися.

****Ця продукція призначена для використання виключно з glo.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.