Щоб не паралізували країну на години: Зеленський дав доручення через вильоти МіГ-31

Президент України Володимир Зеленський доручив посадовцям розробити рішення, за допомогою якого вдасться уникнути довготривалих тривог через вильоти російських носіїв “Кинджалів” МіГ-31К.

Про це президент повідомив у своєму телеграм-каналі.

“Доручив Міністерству оборони, Генштабу та Кабміну запропонувати рішення, щоб вильоти носіїв “Кинджалів” не паралізували країну на години”, – розповів Зеленський за результатами засідання Ставки верховного головнокомандувача.

За його словами, більшість питань Ставки стосувалися забезпечення сил оборони наступного року. Зокрема, учасники засідання заслухали доповідь міністра оборони Рустема Умєрова про потреби воїнів у техніці, ракетах, боєприпасах, обладнанні та послугах – в усьому необхідному для подальшої деокупації України.

Крім того, обговорили й реалізацію поточних контрактів та можливі контракти на наступний рік як із вітчизняним оборонно-промисловим комплексом, так і з закордонними постачальниками.

Як повідомляв “18000”, у Черкаській області збільшили фінансування програми ТрО на 9 млн гривень.

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *