Щоб вірус не розповсюджувався. Поліція відкрила провадження через напис про хасидів

В Умані в одному з кафе встановили табличку різними мовами, що хасиди не обслуговуються. Поліцейські відкрили кримінальне провадження за порушення рівноправностей громадян за релігійними переконаннями.

Про це повідомляє пресслужба ГУНП в Черкаській області.

Невідома особа в одному з кафе міста Умані розмістила табличку трьома різними мовами, що хасиди в цьому закладі не обслуговуються. Із таким повідомленням виконавчий директор Об’єднаної Єврейської общини України звернувся в поліцію. За словами заявника, табличка показує упереджене ставлення до брацлавських хасидів.

На місці події слідчо-оперативна група встановила, що табличку встановив господар кафе. Чоловік пояснив, що розмістив таку інформацію з метою нерозповсюдження вірусу Covid-19.

Слідчі Уманського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками) Кримінального кодексу України. Речові докази направлені на експертизу. Слідство триває.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

1 Коментар

  1. Не завидую кафе)
    Во времена курлыканья только заикнись о дискриминации, забросают шапками

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.