Шукаємо сотню свідомих черкащан

Редакція “18000” шукає сотню свідомих черкащан, які посилять вплив медіа на події ї в місті та регіоні.

Друзі, ми пишаємося, що наше медіа не лише інформує, а й реально впливає на життя міста своїми матеріалами й розслідуваннями, стимулюючи аудиторію блокувати шкідливі рішення чиновників і політиків. І ми дуже хочемо, аби так було й надалі. Але будемо з вами чесними: нам кортить впливати більше! А відтак – ми в пошуку можливостей.

Тому ставимо перед собою нову ціль – об’єднати в спільноту навколо нашого медіа 100 свідомих черкащан. Усе, аби мати ресурс продовжувати те, що вміємо найкраще – розслідувати, інформувати, стрімити й, звісно, впливати. Коротко кажучи, не дати жодних можливостей робити “темні” справи в кабінетах “легітимних”.

Як долучитися до Клубу донаторів “18000”?

Наша команда закликає небайдужих читачів долучатися до Клубу донаторів “18000” та ставати четвертою владою разом із нами.

Зробити це ви можете вже зараз, оформивши щомісячну підписку від ста й більше гривень за посиланням. Суму регулярного донату ви визначаєте самі. Але чим більшою вона є – тим більше ми зможемо зробити розслідувань, якісних статтей та відеоінтерв’ю.

Після підписки з вами сконтактує наша ком’юніті менеджерка на вказану електронну пошту або у телеграмі (якщо вказаний номер зареєстрований в цій соціальній мережі).

Що отримують члени Клубу донаторів?

Ми пропонуємо кілька “плюшок” учасникам Клубу донаторів “18000”. Ось ті, що діють уже зараз:

  • ви першими дізнаватися про теми майбутніх розслідувань “18000”;

  • ми запросимо вас долучитися до закритого телеграм-каналу від нашої команди;

  • щодватижні отримуватиме розсилку із найбільш резонансними новинами та рекомендаціями від команди “18000”;
  • станете гостем наших допрем’єрних офлайн-показів відеорозслідувань, а також зможете обговорити їх із розслідувачами “18000”.

Долучайтеся до Клубу донаторів “18000“. Разом ми зможемо більше! 

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини