Швидкість вітру в Черкасах вчора сягнула 22 метрів за секунду

Черкаський обласний гідрометцентр розповів про погоду, що була вчора, та дав прогноз на сьогодні.

“Ще з 09:00 ранку по всій області посилився вітер до небезпечних позначок 19 м/с, а Черкаси зафіксували 22 м/с! і такий сильний вітер спостерігається майже добу!, це вперше за останні роки.  Наразі вітер поступово «стихає» проте місцями ще залишається небезпечно рвучким – 15-17 м/с

Дуже інтенсивно – на 22 мм/добу «впав» атмосферний тиск, що негативно позначалося на самопочутті людей, особливо метеозалежних. Найнижчий тиск – 737 мм, а це на 15 мм нижче норми, спосиерігався вчора ввечері.

Різко, на 13° підвищилася середньодобова температура повітря, із 11° морозу до 2° тепла. Що цікаво, то ні одна температура не відповідала нормі, яка на цей час 2° морозу”, – пишуть синоптики.

Фото із Фейсбуку Віталія Постриганя

За їх словами, гроза, що була вчора – нетипове явище для цієї пори року.

Також синоптики описали прогноз на сьогодні:

“Що чекати від атмосфери далі? Глибокий атлантичний циклон розкрутився до значних висот. Його центр простежується у верхніх шарах тропосфери (це близько 20 км) над Новою Землею. А у приземному шарі він займає дуже велику територію від Білорусі до Урала та має два центри, один з яких над Середньою Волгою. Завдяки такій синоптичній ситуації Черкащина опинилася у тиловій частині, тому вночі атмосферний тиск почав рости, але ще залишається на 9 мм нижче норми.

Сьогодні вдень прогнозуємо хмарну з проясненнями, без істотних опадів погоду. Вітер північно-західний, 7-12 м/с, пориви 15-20м/с. Температура 2..-3º, у Черкасах -1..1º.

Атмосферний тиск підвищиться, відносна вологість повітря істотно не зміниться

На 08:00 годину у Черкасах 1° тепла. Вітер північно-західний, 7 м/с. Вологість 68%.Атмосферний тиск – 744 мм рт ст”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.