Зоомагазин Леопольд

Сили безпілотних систем: в Україні презентували новий рід військ

символ Сил безпілотних систем — ластівка

Україна стала першою країною, що створила новітній рід військ – Сили безпілотних систем. Символом нового роду військ стала ластівка.

Про це під час офіційної презентації 12 червня заявив перший заступник міністра оборони України Іван Гаврилюк, повідомляють на сайті Черкаської ОВА.

— Перемогу у війні проти рф ми можемо досягти завдяки вашому розуму і тому, що ви робите, аби захистити життя та здоровʼя наших військовослужбовців, дедалі більше залучаючи до виконання бойових завдань у повітрі, на землі та на морі роботів і безпілотні системи, — зазначив генерал-лейтенант Іван Гаврилюк.

Перший заступник міністра оборони додав, що новий рід військ дозволить у подальшому наносити ураження противнику на всю можливу глибину: від наших бойових порядків і аж до Уралу. За його словами, Україна — єдина країна у світі, яка вже завершує комплектування такого роду військ.

Водночас командувач Сил безпілотних систем Вадим Сухаревський зазначив, що Україна вивчає досвід сучасної війни та одразу впроваджує зміни:

— Ми показали сьогодні усьому світу, що Україна відійшла від консервативного підходу. Сьогодні ми створили прецедент. Таким чином, ми готові диктувати правила цієї війни для подальших успіхів.

Символом нового роду військ стала ластівка, створена нейромережею. За задумом командування, ластівка є одним з найшанованіших символів в українській культурі, який означає звістку про перемогу.

Нагадаємо, Сили безпілотних систем створили 7 травня. Кабінет Міністрів підтримав указ Президента України про створення цього роду військ.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *