Голова Новодмитрівської ОТГ Артем Кухаренко з’їв хруща під час телевізійного шоу та розповів, як його нетверезим за кермом затримали патрульні. 

Кухаренко взяв участь у шоу “Звана вечеря”. У ньому четверо учасників почергово ходять один до одного в гості, обираючи в кінці кращого господаря. 

Приймав гостей голова ОТГ у будинку друзів у Києві. Пригощав гостей хріновухою, а потім – заспівав їм. 

Дивитися відео:

Натомість, перебуваючи на вечері в одного із учасників шоу, Кухаренко з’їв живого хруща. А під час гостин в іншої учасниці вирішив “потролити” гостей, нібито вистріливши одному з учасників у ногу. 

Дивитися відео:

Дивитися відео:

Окрім цього, під час шоу Кухаренко розповів, як у 24 роки його нетверезим за кермом затримали патрульні. 

– У мене в 24 роки, на моє день народження, була така ситуація. Я, сільський голова, приймав гостей на дні народження. Усі гуляли, пили. Так вийшло, що я витративши усі кошти, посадив гостей по таксі, а сам сів п’яним у машину за кермо. І мене три патрулі в Золотоноші затримали. Забрали права, – розповів Кухаренко. 

Водночас на уточнювальне запитання учасниці, чому його не звільнили після того, як впіймали п’яним, Кухаренко відповів, що “якось не уволили, усі помиляються”.
Дивитися відео:
Як писав “18000”, у кінці 2016 року Кухаренка зловили п’яним за кермом. Тоді він уник відповідальності через закінчення терміну притягнення до адміністративної відповідальності.

Ще раз нетверезим Артема Кухаренка зловили 24 квітня цього року. П’яним за водінням він попався в Черкасах, керуючи автомобілем, що був придбаний для користування сільській амбулаторії.

Нагадаємо, 28-річний Артем Кухаренко, який став головою Новодмитрівської громади, раніше очолював село Подільське і був наймолодшим в Україні сільським головою.

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *