Сільську кухарку засудили за підроблення офіційних документів

Фото: ВВС

Канівський міськрайонний суд Черкаської області 22 жовтня виніс вирок у справі кухарки Межиріцького ліцею, яку обвинувачували у внесенні недостовірних відомостей до офіційних документів, а також привласненні майна.

Відповідно до матеріалів справи протягом 2019-2020 років підсудна документально збільшувала кількість порцій, які готувала для учнів пільгових категорій. Так нібито було завдано збитків на суму сім тисяч гривень. Факт порушення встановив директор закладу, а також комісія, яка була створена керівником.

Обвинувачена свою провину не визнала й розповіла, що готувала порції відповідно до меню-вимог, які формувались директором “із сьогодні на завтра”, відповідно не могла знати реальну кількість пільговиків, які харчуватимуться. Крім того, безкоштовні порції щодня отримували два чергові учні та два чергові вчителі. Також одна порція вважалася “пробною”.

Врахувавши це, суд виніс вирок, яким засудив кухарку за статтею 358 – підроблення документів, втім виправдав в обвинувачення за статтею 191 кримінального кодексу України – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Покарання призначене у вигляді штрафу розміром 850 гривень.

Додамо, сторону обвинувачення у суді представляли прокурори канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури.

Хочеш читати ще більше судових матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.