Зоомагазин Леопольд

Сімейний лікар у Черкасах: де містянам отримати безкоштовну послугу в приватному центрі

Євромедклініка в Черкасах

Чому життєво необхідно мати свого сімейного лікаря та чи можна отримати цю послугу в приватному центрі безкоштовно? Довгі черги в реєстратуру та під кабінетом сімейного лікаря – у минулому. Черкасцям пропонують отримувати безкоштовно та комфортно якісні послуги сімейної медицини в медичному центрі “Євромедклініка”. 

Медична директорка “Євромедклініки” Анна Кулик розповіла “18000”, чому так важливо мати свого сімейного лікаря, як працюють із пацієнтами лікарі “Євромедклініки” та які послуги і для кого тут надають безкоштовно.

“Євромедклініка” поряд із вами

Медичний центр, головним напрямком роботи якого є сімейна медицина, запрацював у Черкасах у 2021-му році по вулиці Героїв Дніпра, 89.

Незважаючи на те, що відкриття центру збіглося з найтяжчими випробуваннями для нашої країни, сімейні лікарі “Євромедклініки” жодного дня не залишали без допомоги своїх пацієнтів. Доказом довіри є постійне зростання кількості пацієнтів, які уклали декларацію з сімейним лікарем.

– Сімейний лікар – найважливіший лікар для кожної людини. Він є “першим контактом” для всієї сім’ї з питань підтримки та збереження здоров’я, а також зі скарг на самопочуття. Він оглядає, встановлює причину хвороби, призначає лікування та дообстеження і дорослим, і дітям. Може дати лікарняний лист, скерувати до потрібного вузького спеціаліста, видати рецепт на безкоштовні ліки та направлення на безкоштовні лабораторні та інструментальні обстеження. Так пацієнт може здати аналізи на гормони щитоподібної залози, ліпідограму, вітамін Д, пройти мамографію та фіброгастроскопію безкоштовно, – розповідає головна лікарка медцентру Анна Кулик.

Лікар у Євромедклініці

І хоча переважна більшість декларантів “Євромедклініки” з Черкас, це зокрема мешканці мікрорайону “Митниця”, та наразі є і декларації сімей зі Звенигородки, Кам’янки, Сміли та навіть Києва.

– Ми розуміємо, що мати лікаря, якому довіряєш, поряд із домом – це дуже зручно. Найближчі державні поліклініки розташовані далеко і часто потрапити на прийом до свого сімейного лікаря для вирішення найпростішого питання, направлення на консультацію чи госпіталізацію, займає багато часу і зусиль. Натомість сімейні лікарі “Євромедклініки” завжди на місці, а адміністратори рецепції завжди допоможуть вирішити технічні питання в найкоротший термін, – пояснює Анна Кулик.

Лікарі кваліфіковані і працюють на засадах доказової медицини

Досвідчені лікарі “Євромедклініки” працюють на засадах доказової медицини згідно з сучасними рекомендаціями і протоколами лікування.
В “Євромедклініці” є можливість обрати свого сімейного лікаря та підписати з ним декларацію, що надає можливість обслуговуватись безкоштовно у межах Програми медичних гарантій.

– Хочу зауважити, що сімейні лікарі, які працюють у нас, можуть не лише виписати рецепт, довідку чи дати лікарняний. Вони можуть зробити електрокардіограму, УЗД, спірометрію, холтерівське моніторування роботи серця, провести забір крові та розтлумачити результати лабораторних та інструментальних обстежень. Тож пацієнт може отримати багато послуг в одному місці поряд із домом, – розповідає Анна Кулик.

Також лікарі  “Євромедклініки” співпрацюють із державними лікарнями міста, що має велике значення при вирішенні питання екстреної госпіталізації, оскільки це економить час і рятує здоров’я пацієнта. Сімейний лікар на зв’язку з пацієнтами: у соцмережах, за телефоном чи по відеозв’язку за потреби.

Євромедклініка прийом

У приватній клініці – послуга з комфортом

У “Євромедклінці” дбають про комфорт пацієнтів від найменших до найстарших. Тут затишно і чисто, є дитяча зона, враховані інклюзивні потреби людей із інвалідністю та молодих батьків із немовлятами.

– Кваліфікаційний рівень надання медичної допомоги у приватній клініці такий, як і в державній установі, адже ліцензійні вимоги однакові для всіх медичних закладів. Ми створили медичний оазис, де пацієнт не турбується за візит до лікаря і може отримати безкоштовно послуги сімейної медицини, гарантовані державою, в доброзичливій атмосфері, – пояснює медична директорка.

Переглянути анкету сімейних лікарів, щоб підписати декларацію, перелік усіх послуг, що надають у черкаському медцентрі, та їхню вартість можна на сайті. Щоб записатися на прийом, телефонуйте 0973001400 або 0733001400

– Звертаючись до наших сімейних лікарів, ви збережете здоров’я, час і отримаєте якісні медичні послуги максимально комфортно, – підсумувала Анна Кулик. 

 *Реклама

Усі актуальні новини Черкас та області за сьогодні – у вайбер-каналі “18000”. Підписуйся, аби не пропустити!

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *