Син топ-прокурора веде “Слуг народу” в обласну раду

Сергій Лісовий

24 вересня Черкаська обласна територіальна виборча комісія зареєструвала список кандидатів у депутати обласної ради від партії “Слуга народу”.

Така інформація міститься на сайті Черкаської обласної ради.

Відповідно до поданих документів, першим номером партійного списку став 30-річний Сергій Лісовий. Це син колишнього головного прокурора області Миколи Лісового, що протягом 8-ми років очолював Черкаську обласну прокуратуру, допоки у 2013 році не пішов на підвищення – на посаду в Генеральній прокуратурі. Водночас після Революції Гідності Лісовий покинув стіни прокуратури.

Ще у 2015 році, проходячи люстраційні перевірки, на той момент 25-річний Сергій Лісовий вказував значні статки у власній декларації, зокрема, автомобіль “Audi Q7 2007” та понад 1 млн гривень подарунків. Разом із тим, за нашою інформацією, у органи прокуратури він влаштований так і не був. 

Персону Лісового пов’язують із народним депутатом від партії “Слуга народу” Олександром Скічком.

Додамо, першими номерами у списку партії “Слуга народу” на округах будуть, відповідно Микола Кондрацький – головний лікар дитячої обласної лікарні (1 округ), Тетяна Чубенко – директорка одного із приватних товариств у Черкасах (2 округ), Анатолій Яріш – депутат обласної ради, обраний від “Блоку Петра Порошенка”, чиновник обласної адміністрації (3 округ), Євген Таран – директор смілянської кондитерської фабрики “Меркурій” (4 округ), Ігор Новицький – фермер із Тальнівського району (5 округ), Любомир Дикун – підприємець із Умані (6 округ) та Валерій Данилевський – нещодавно звільнений головний освітянин обласної адміністрації (7  округ).

Крім того, у списку присутні ректори двох вищих навчальних закладів: Олег Куклін – із Черкаського бізнес-коледжу, а також Олег Григор – із Черкаського державного технологічного університету. 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *