“Ситуація щодо укриттів в освітніх закладах Черкас достойна”, – Чубіна

Усі черкаські заклади дошкільної та загальної середньої освіти забезпечені укриттями. В одній зі шкіл будують укриття за понад 25 мільйонів гривень.

Про це в ефірі “18000” зазначила заступниця черкаського міського голови Анастасія Чубіна.

За її словами, деякі заклади освіти мають власні укриття, а деякі використовують укриття приміщень, які розташовані на нормативній відстані, – це 11 шкіл. Також нині триває будівництво модульного і протирадіаційного укриття у Черкаській ЗОШ №21. 

– Цей заклад освіти мав найважчу ситуацію із забезпеченням укриттям. На жаль, там немає жодного приміщення, яке можна було б облаштувати як найпростіше укриття. Крім того, на близькій відстані також немає хорошого сховища, в яке учні могли б ходити. Тому розпочали будівництво за рахунок коштів із місцевого бюджету, – розповіла заступниця міського голови Черкас.

На зведення укриття для ЗОШ №21 заклали 26 мільйонів гривень. Як зазначила Анастасія Чубіна, у більшості шкіл ремонти або вже зроблені, або перебувають на завершальній стадії: 

– Місцями залишилося доробити виключно косметику. Загалом ситуація щодо укриттів у освітніх закладах міста достатньо достойна. Далі можемо говорити про розширення площі, наприклад, щоб відмовитися від навчання у кілька змін.

Дивіться повну версію прямого ефіру:

Нагадаємо, у березні очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець заявив про те, що на Черкащині 99 % шкіл і 96,2 % дитсадків мають укриття.

Читайте також: Найкоштовніші укриття на Черкащині: хто їх будуватиме.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *