Скандальний Лебедцов претендує на високе крісло в Міністерстві

Колишній перший заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Борис Лебедцов претендує на посаду заступника міністра соціальної політики.

Про це свідчить декларація, що подана екс-чиновником. 

До призначення на посаду в обласній адміністрації Лебедцов був депутатом Черкаської міської ради. Він обирався від “Фронту змін” та згодом поповнив ряди фракції “Партії Регіонів”, де його колегою був батько теперішнього нардепа від партії “Слуга народу” Олега Арсенюка – Олексій Максимович. Зараз Олег Арсенюк є головою одного з підкомітетів Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Після виборів у 2015 році Лебедцов деякий час виконував обов’язки директора комунального підприємства “Готель Дніпро”. З його іменем пов’язаний скандал довкола спроби забудувати багатоперхівками частину Соснівки. 

Крім того, Лебедцова пов’язують із депутатом від партії “Слуга Народу” Артемом Культенком, у якого він працював директором одного з підприємств. Батько Культенка у свій час був радником колишнього очільника області Ігоря Шевченка.   

Про Культенка, Лебедцова та зміну голови Черкаської ОДА читайте в матеріалі нашого видання – “Губернатор пішов – хай живе губернатор“.

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.