Скандальний прокурор переміг у конкурсі на посаду начальника податківців

Заступник начальника відділу управління прокуратури області Олександр Кожушко виграв конкурс на посаду начальника Смілянського управління податкової служби.

За результатами конкурсу, що відбувся 10 жовтня, він набрав 18,57 балів і випередив свого єдиного конкурента Олега Коваля, що свого часу працював заступником начальника ДПІ у місті Черкаси.

Зазначимо, що у жовтні Кожушко подав декларацію кандидата на посаду начальника управління Державної податкової служби.

Судячи з декларації кандидата за 2018 рік, прокурор отримав більше 100 тисяч гривень пенсії, тобто 8,5 тисяч на місяць. Крім того, Кожушко задекларував 550 тисяч гривень заробітної плати. 300 тисяч заробила його дружина Ірина, що також працює в Черкаській обласній прокуратурі.

Крім того, прокурор задекларував колекцію імперських монет, а також два автомобілі – електрокар “Nissan Leaf”, що належить його дружині, та позашляховик “Ford F150”, який прокурор не став розмитнювати.

За останній час на своїй посаді Кожушко запам’ятався участю в процесі проти міського голови Черкас  – Анатолія Бондаренка. Втім, тоді судді так і не задовольнили клопотання прокурорів про обрання запобіжного заходу та відсторонення Бондаренка від посади через порушення підслідності справи з боку черкаських прокурорів та слідчих.

коментарі

1 Коментар

  1. Олег Михайлович Коваль- порядочный человек и профессионал , но « победил» человек с противоположными качествами.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.