Зоомагазин Леопольд

Скандальний суддя залишається на посаді голови Апеляційного суду

Велика Палата Верховного Суду скасувала рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Касаційного адміністративного суду про звільнення голови Апеляційного суду Черкаської області Володимира Бабенка. Рішення остаточне і оскарженню не підлягає.

Про це у своєму «Фейсбуці» пише член Громадської ради доброчесності Роман Маселко.

Він додає, що сам Бабенко на засідання не з’явився.

«Оцінку рішення Великої Палати можна буде дати після того, як з’явиться повний текст. Але вже зараз зрозуміло, що ВККС зробила усе, щоб вивести з-під оцінки факти тиску Бабенка на суддю і залишити лише його дрібні порушення, що і дало можливість Великій Палаті винести таке рішення», – написав Маселко.

Світлина від Roman Maselko.

Він нагадує:

«Незаконні вказівки Володимира Бабенка зафіксовані на записі, який пройшов експертизу на автентичність. Коли ж суддя Бондаренко відмовився виконати вказівку, то голова суду почав його переслідувати, використовуючи свої повноваження», – пише він.

«Вища кваліфікаційна комісія майже 30 місяців розглядала скаргу і лише у червні 2017 року рекомендувала звільнити Бабенка. Вища рада правосуддя мала б це зробити протягом місяця, але тягнула понад 18 м. і таки дочекалась скасування подання про звільнення.

Бабенко оскаржив рішення ВККС до суду і програв першу інстанцію. Сьогодні Велика Палата поставила остаточну крапку у цій епопеї – Бабенко залишається на своїй посаді», – дописав Маселко.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *